Warszawa pomoc drogowa. Kierowcy na drogach mają różne sytuacje, z których wiele nie wymaga skomplikowanych napraw i transportu pojazdu do serwisu samochodowego, a dzięki umiejętnym specjalistom terenowej Warszawa pomoc drogowa można je szybko usunąć. Zadzwoń na nasz numer telefonu a pomoc przybędzie sprawnie, usługa zostanie wykonana rzetelnie.

Holowanie różnych pojazdów realizuje pomoc drogowa w Warszawie

 • Prowadzimy holowanie pojazdów samochodowych o dowolnej złożoności:
 • Samochody osobowe.
 • Samochody ciężarowe.
 • Maszyny rolnicze i budowlane.
 • Skutery śnieżne.
 • Quad.
 • Trójkołowce.
 • Motocykle.
 • Sprzęt sportowy, taki jak nietypowy sprzęt techniczny na pokazy, wystawy, zawody itp.

Cechy transportu pojazdów mechanicznych

Holowanie pojazdów wykonywane przez naszą pomoc drogową w Warszawie jest bezpieczne i realizowane na czas. W końcu najważniejsze jest utrzymanie sprzętu w dobrym stanie, bez uszkodzenia części podczas załadunku, transportu czy rozładunku. Do holowania motocykli służą specjalne pasy i inne urządzenia, które mocują je w pozycji pionowej na platformie. Dzięki pionowemu i stabilnemu ustawieniu, zmniejsza się ryzyko uszkodzenia wyglądu motocykla podczas transportu. Oprócz motocykli można również ewakuować quady, skutery, motorowery, ciągniki jednoosiowe itp.

Samochody holownicze pomocy drogowej są w stanie przewozić kilka elementów wyposażenia, co jest szczególnie przydatne, gdy pojazdy silnikowe muszą być dostarczone na teren zawodów lub do punktów sprzedaży detalicznej. Każdy rodzaj lawety nadaje się do transportu skuterów śnieżnych i quadów.

Transport motocykli lawetą może być konieczny w następujących przypadkach:

 • Zakupiłeś pojazd i konieczne jest dostarczenie go do miejsca stałego przechowywania.
 • Pojazd musi być dostarczony do serwisu niezwłocznie po zakupie do przeglądu technicznego lub odprawy.
 • Skuter śnieżny lub quad został uszkodzony podczas wypadku drogowego i wymaga holowania.
 • Pojazd zepsuł się podczas jazdy, nie ma możliwości samodzielnego naprawienia problemu i trzeba go przewieźć do serwisu samochodowego.
 • Na drodze zaistniały nieprzewidziane okoliczności i nie ma możliwości samodzielnego kontynuowania jazdy.
 • Nie ma ważnego przeglądu technicznego.

Dostawa benzyny i wymiana opon to usługa pomocy drogowej w Warszawie

Często zdarza się, że w samochodzie kończy się paliwo lub koło jest uszkodzone, a co z tym zrobić, jest całkowicie niezrozumiałe! Specjaliści naszej pomocy drogowej w Warszawie pomogą wyeliminować kłopoty i zapewnią komfortową podróż.

Otwieranie samochodu bez uszkodzeń wykonuje pomoc drogowa w Warszawie

Warszawa pomoc drogowaWielu właścicieli samochodów stanęło w obliczu sytuacji, gdy samochód był zablokowany, ale w pobliżu nie było kluczyków, zgubiły się lub nie działały! Co zrobić w takiej sytuacji? Wiele osób woli wybić boczne szyby samochodu lub wyłamać zamki w drzwiach, ale nie należy podejmować pochopnych decyzji. Jest bardzo dobry sposób na otwarcie samochodu bez uszkadzania go! To właśnie te umiejętności ma specjalista naszej pomocy drogowej w Warszawie i potrafi otworzyć każdy zamek w pojeździe.

A co bardzo ważne, wszystkie czynności wykonuje profesjonalista z dużym doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancję, że auto nie ulegnie uszkodzeniu! Co jest bardzo ważne!!! Praca mechanika rozpoczyna się dopiero po dokładnym sprawdzeniu dokumentów dotyczących samochodu i gwarancji, że właściciel samochodu wyraża zgodę na jego otwarcie. Gdy musisz otworzyć samochód, zadzwoń pod nasz numer telefonu i opowiedz nam o swoim problemie. Znajdziemy najskuteczniejsze rozwiązanie!

Wyłączanie i naprawianie alarmów przez pomoc drogową w Warszawie

Podszedłeś jak zwykle do auta, ale nie otwiera się ani nie odpala? Czy ochrona Twojego samochodu nie działa prawidłowo? Nie wiesz, co robić i do kogo zadzwonić? Zadzwoń do pomocy drogowej w Warszawie, doradca podpowie i pomoże Ci rozwiązać ten problem w najskuteczniejszy sposób! Z reguły w przypadku problemów tego rodzaju przybywa specjalista od alarmu samochodowego, który usuwa przyczynę awarii lub całkowicie wyłącza alarm, zapewniając w ten sposób, że Twój samochód dotrze do serwisu samochodowego. Ważne! Nie próbuj żadnych sztuczek, bo ryzykujesz uszkodzeniem elektryki Twojego pojazdu, a bez odpowiednich umiejętności i sprzętu takie działania są niebezpieczne. Ciesz się swoim samochodem, a my zajmiemy się wszystkimi problemami! Auto będzie w dobrych rękach!

Pracownicy naszej pomocy drogowej w Warszawie cenią sobie wygodę, czas i sprawne rozwiązywanie kłopotów. Nasze doświadczenie, autorytet i podejście do biznesu zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo Twojego samochodu w każdych okolicznościach. Zaufało nam tysiące kierowców i profesjonalistów w rozwiązywaniu trudnych sytuacji na drodze i poza nią. Pomagamy kierowcom jak najszybciej i najskuteczniej rozwiązywać problemy, które pojawiły się na drodze. Każdy z nich traktujemy odpowiedzialnie, staramy się znaleźć indywidualne podejście do rozwiązania dylematu. Wszystkim właścicielom samochodów, którzy się do nas zgłoszą, udzielimy tylko wykwalifikowanej pomocy.