Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH to idealne kolory, dźwięk i dodatkowe funkcje – obecnie prawie wszyscy producenci starają się dodać do telewizora dodatkowe funkcje, dzięki czemu staje się on centrum multimedialnym w domu. A Samsung jest jednym z pierwszych i z roku na rok opracowuje kolejne nowinki techniczne w sprzęcie telewizyjnym.

Praca nad projektowaniem telewizorów prowadzi do tego, że z palety modelowej można dobrać urządzenie do każdego wnętrza. Z oferty naszego sklepu można wybrać telewizor ultrawysokiej rozdzielczości 8K, technologii QLED i ulepszonego zakresu dynamicznego HDR.

Telewizory Samsung Smart TV są nazywane telewizorami inteligentnymi, ponieważ są uzupełniane przez różne funkcje, które umożliwiają im sterowanie wszystkimi urządzeniami multimedialnymi w domu, łączenie się z Internetem i korzystanie z wstępnie zainstalowanych usług internetowych. Oferujemy modele telewizorów, które można podłączyć do Internetu na kilka sposobów, w zależności od wyposażenia posiadanego przez odbiornik telewizyjny. Połączenie można nawiązać za pomocą przewodowego połączenia Ethernet, korzystając z bezprzewodowej sieci Wi-Fi, a do tego telewizor musi mieć moduł Wi-Fi lub w trzeci sposób, za pomocą adaptera podłączonego do złącza USB.

Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH to technologia przyszłości

Ten model telewizora posiada 65-calowy ekran, rozdzielczość nominalną (w pikselach) Ultra HD 8K 7680 x 4320 i najnowocześniejszy ekran QLED, co zapewnia widzowi doskonałe wrażenia podczas oglądania wyraźnych, realistycznych obrazów. Projektanci stworzyli nieskazitelnie minimalistyczny telewizor, który płynnie wtapia się w wnętrze, a dzięki smukłej obudowie jest prawie niewidoczny. Dobry kontrast szczegółów z wielostrefowym podświetleniem LED z możliwością przyciemniania dla najjaśniejszych i najciemniejszych części ekranu. Szeroki kąt widzenia telewizora QLED zapewnia równomierne rozprowadzanie światła poprzez kontrolowanie jego rozproszenia, co daje wyraźny obraz pod każdym kątem.

Zachęcamy do poznania procesora 8K Quantum uznanego za inteligentny procesor Samsunga w połączeniu ze skalowaniem 8K AI i dostosowanym trybem obrazu zapewniając najlepsze wrażenia podczas oglądania. Technologia korekcji obrazu 8K AI tworzy nieskazitelne tekstury, realistyczne krawędzie obrazu i redukuje szum na poziomie pikseli, umożliwiając widzowi zobaczenie wyraźnego, realistycznego obrazu. Dostępny w naszej ofercie telewizor Samsung QE65Q800TATXXH pozwala cieszyć się realistycznym dźwiękiem, który pasuje do ruchu w każdej scenie. Technologia rozszerza zakres dynamiczny, zapewniając lepszy kontrast i odwzorowanie kolorów. Podobny efekt można osiągnąć zwiększając liczbę pikseli, ale technologia HDR poprawia wydajność samych pikseli, a nie ich liczbę.

Nowe doznania dzięki telewizorowi Samsung

Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH to idealne kolory, dźwięk i dodatkowe funkcje
Telewizor Samsung QE65Q800TATXXH to idealne kolory, dźwięk i dodatkowe funkcje

Odsłania się nowy wymiar rzeczywistości. Prawdziwa rozdzielczość 8K, pozwala wejść do nowego świata rozdzielczości, który wprowadza nowy wymiar rzeczywistości do wnętrza na dużym ekranie. Uda się poczuć moc rozdzielczości 33 milionów pikseli. Potężny inteligentny procesor zapewnia najlepszy obraz dzięki inteligentnemu zoomowi 8K i adaptacyjnemu obrazowi. Potężna inteligencja procesora kwantowego 8K przekształca różne typy źródeł i rozdzielczości w 8K, tworzy nieskazitelne tekstury, realistyczne kontury i redukuje szum piksel po pikselu, dzięki czemu wszystko, co widać, jest idealnie realistyczne. Środowisko wokół się zmienia, oś obrazu aktywnie dostosowuje się do otoczenia wizualnego, automatycznie dostosowując jasność. Można podziwiać doskonały obraz bez względu na porę dnia i na co się patrzy.

Odkrywanie nowych poziomów szczegółowości i głębi dzięki QE65Q800TATXXH

Wiele skoncentrowanych obszarów podświetlenia jest precyzyjnie dostrojonych w celu uzyskania wyraźnych, jasnych kolorów i czarnego atramentu. Widz, może zobaczyć, jak szczegóły opowiadają historię w uderzającym kontraście. Dynamiczny dźwięk, który śledzi obiekt. Oglądając film można zachwycać się realistycznym kinowym efektem, który podąża za ruchem w każdej scenie.

Zdalny dostęp umożliwia bezprzewodowe udostępnianie obrazu komputera na ekranie telewizora. Można nawet zdalnie włączyć komputer, aby uzyskać dostęp do plików lub pracować z dokumentami za pomocą usługi Microsoft Office 365, a wszystko to z wygodnej kanapy. Wyjątkowy kąt widzenia zapewnia stałą jakość obrazu, nawet siedząc z boku. Dynamiczne mapowanie tonów HDR10 + dostosowuje kolor i kontrast scena po scenie, umożliwiając dostrzeżenie nawet najdrobniejszych niuansów.

Design telewizora Samsung – bez ramy z 4 stron

Nowoczesny i elegancki design, który przyciąga do najczystszego obrazu. Wykonany w nienagannym, subtelnym stylu pod każdym kątem i z nieograniczonym eleganckim wyglądem, który wyznacza nowe standardy. Dostęp do różnych programów i aplikacji możliwy jest za pomocą jednego pilota. To wszystko, co jest potrzebne, aby znaleźć mnóstwo różnorodnych filmów, muzyki, sportu w jednym miejscu. Smukły pilot ułatwia to, umożliwiając szybkie wyszukiwanie wszystkich ulubionych treści z wtyczki telewizora po konsolę do gier, aplikacje, a nawet telewizję na żywo.